اخبار:

اخبار مربوط به ارمان اساک

اهمیت انعکاس اخبار 

در دنیای امروز اذهان جستجوگر زیادی وجود دارند که حتی لحظه به لحظه در پی کسب اطلاعات و اخبار تازه و جدید در باره موضوعات مرتبط با علاقمندی و یا شغل خود هستند واصولا خبر در مقام پاسخگویی به پرسشهای اذهان جستجوگر است. هر روز صدها و شاید هزاران رویداد کوچک و بزرگ در گوشه و کنار جهان اتفاق مى‌افتد، که ارزش خبرى لازم را براى گزارش و انتقال آنها به مخاطبین خاص ندارند. بنابراین براى تشخیص این که چه رویدادى ارزش تهیه گزارش دارد، احتیاج به معیارهائى است که به کمک آن بتوان وقایع را ارزش‌یابى و گزارش جامعى از آن رویداد براى مخاطبان تهیه کرد. بنابراین رویدادی که در یک شهر خبر محسوب می‌شود، در شهر دیگری ممکن است خبر نباشد. به همین دلیل اشکال مختلف خبری شکل گرفته است ، و میتواند مخاطبین خاص خود را تحت تاثیر قراردهند . بر این اساس شرکت ارمان اساک در نظر دارد ، در وحله اول اخبار مربوط به فعالیت خود را و همچنین تیم متخصصی که در اروپا مستقر هستند را بصورت مستمر گزارش نماید و در وحله دوم  انعکاس اخبار مربوط به صنایع سلولزی بخصوص صنعت کاغذ سازی در ایران و کشورهای همسایه را مد نظر داشته باشد . این حرکت میتواند کمک شایانی به صاحبان صنایع برای دستیابی به اخبار در حوزه صنایع سلولزی به حساب اید ، دستیابی به این اخبار میتواند بروی تصمیم گیریهای اینده مدیران مثمر ثمر باشد و مسیر بهتری را برای اینده به انها نشان دهد .

اخبار ارمان اساک 

اخبار بازدیدها و جلسات
بازدید مدیران شرکتهای PAP-SERV المان و SPI اسپانیا از کارخانه کاغذ و خمیر اترک در اصفهان .

با توجه به هماهنگیهای قبلی با مدیران شرکت خمیر و کاغذ اترک ، بازدید و نشست تخصصی در این شرکت  با حضور مدیران شرکتهای PAP-SERV المان و SPI اسپانیا و متخصصین شرکت فوق الذکر برگزار گردید .

بازدید متخصصین اروپائی از کاخانه کسری کاغذ یزد .
موضوعات مختلفی از جمله حفظ منابع اب و ارتقاء کمی و کیفی تولید در دیدار و جلسات تخصصی با کسری کاغذ یزد که یکروز کامل بطول انجامید
بازدید مدیران شرکتهای PAP-SERV المان و SPI اسپانیا از کارخانه میثم کاغذ 

 بازدید و نشست تخصصی در شرکت کاغذ میثم با حضور مدیران شرکتهای PAP-SERV المان و SPI اسپانیا و متخصصین شرکت فوق الذکر برگزار گردید .

حضور شرک صنایع سلولزی آرمان اساک 
در سومین نمایشگاه بین المللی  صنعت چاپ ، بسته بندی و فراوری کاغذ و کارتن

اخبار صنایع سلولزی

اخبار تکنولوژی صنعت کاغذ
کاغذ هوشمند و آنتی باکتریال
محققان دانشگاهی نوعی کاغذ ساخته اند که پلاسما تولید می کند. با استفاده از این کاغذ به عنوان پوشش روی لباس و تجهیزات می توان باکتری های خطرناک را از بین برد.
اخبار صنعت کاغذ

فروش سهام شرکت چوب و کاغذ مازندران

اخبار تجارت کاغذ

برای انعکاس اخبار و رویداهای مهم شرکت تان میتواند از سایت ارمان اساک کمک بگیرید .

ما با افتخار اخبار شما را منعکس می کنیم . 

فهرست