قطعات یدکی

 توقف ماشین الات در واحدهای تولیدی بدلیل تعویض و یا تعمیر قطعات میتواند بر هزینه ها تاثیر بسزائی بگذارد ، زمان تعویض و یا تعمیر قطعات میتواند ، کاهش حجم تولید را بهمراه داشته باشد و این موضوع علاوه بر کاهش تولید بر افزایش هزینه ها بسیار موثر است . ضرورت استفاده از قطعات یدکی در واحدهای تولیدی بدلایل متعدد اجتناب ناپذیر است ،بنابراین میتوان با تامین و نگهداری قطعات قبل از تعویض ان زمان توقف تولید را کاسته و بر کاهش هزینه ها تاثیر قابل توجهی گذاشت . از این رو انتخاب قطعات یدکی از حساسیت زیادی برخوردار است .بر این اساس ما با همراه شرکاء بین المللی مان تلاش نموده ایم منبعی قابل اطمینان برای تامین قطعات مورد نیاز واحد تولیدی شما باشیم . قطعات یدکی عرضه شده توسط شرکاء معتبر بین المللی ما ، نتیجه تحقیقات دشوار و مراحل تست فشرده طولانی است.  ما می توانیم به خریداران اصلی اطمینان دهیم که این قطعات با هرنوع دستگاه کاملا سازگاری خواهند داشت .
کیفیت، نوآوری، بهره وری، تجربه و قابلیت اطمینان: این پنج اصل از مهم ترین مزایای قطعات یدکی اصلی شرکاء بین المللی ما هستند. قطعات عرضه شده توسط شرکاء ما منحصرا با مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است.بنابراین، می توان گفت که استفاده از دستاوردهای فن آورانه به یک سری از اثرات مثبت، مانند: بازده بسیار بالا در تولید که منجر به جلوگیری از هدر رفتن سرمایه شما می شود. تحویل کالا در موعد مقرر و توافق شده با مشتریان . به لطف دوام دستگاه های ما، شما قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریانتان خواهید بود .شما همیشه می توانید به ما اعتماد کنید ، زیرا ما در دسترس ترین و انعطاف پذیرین شریک کسب و کار شما خواهیم شد .
در خطوط ماشین الات کاغذ و مقوا  انواع و اقسام ماشین الات در بخشهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند ، سه عامل اساسی ( رطوبت ، فشار ، و کشش ) در مستهلک شدن ماشین الات کاغذ سازی بسیار موثر هستند . بنابر این انتخاب هر جزء از ماشین الات خطوط کاغذ سازی ، باید با دقت و حساسیت انجام شود . ما با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز اروپا ، هر جزء از خطو ط را که در مقابل رطوبت ، فشار ، کشش قرار دارند ، و بار ها ازمایش شده اند ، برای شما مهیا و در اختیارتان خواهیم گذاشت . بدین ترتیب شما را در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کمک خواهیم نمود . 
قطعات یدکی بخش خمیر سازی
انواع روتور                     انواع پمپهای انتقال خمبر
انواع کلینر ها                انواع پرشر اسکرین
انواع توربو سپراتور         انواع اسکرینر
انواع همزنها ی مخازن    انواع ریفاینر
انواع تکینر                     انواع ولو های پنوماتیک
قطعات یدکی ماشین کاغذ سازی
انواع هد باکس                      انواع گاید رول                    انواع وکیوم باکس
انواع سکشن رول                 انواع کوچ رول                     انواع نازل تریم
انواع باکس فرمر                    انواع مولد فرمر                  انواع درایر سیلندر
انواع غلطکهای پرس              انواع داکتر بلید                 انواع روتاری جوینت
لوازم پوششی ماشین الات
فلت درایر                       فلت پرس
فلت درایر                     دابل بلت

برنامه کاری شرکت آرمان آساک بگونه ایی طراحی شده است ، تا همیشه در دسترس شما باشیم ، بنابر این  شما میتوانید  از ارائه بهترین خدمات ما ، برای سفارش و تعویض قطعات بهره مند شوید .

فهرست