افتخارات ما :

انچه ما به ان افتخار میکنیم

افتخارات ما :

شرکت صنایع سلولزی آرمان اساک مفتخر است بمنظور ارتقاء سطح تکنولوژی در صنایع سلولزی با بسیاری از متخصصان این صنعت در سطح بین الملل در  ارتباط است که  سال های زیادی را  صرف انجام مونتاژ ماشین الات کاغذ و مقوا در سراسر جهان نموده و با موفقیت انجام داده اند . ترکیب تیم قوی از حرفه ای ترین متخصصان که به طور مستمر اجراء کارخانه های کاغذ سازی را هدف خود قرارداده اند .
ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان و انتقال تکنولوژی های نوین از طریق این ارتباطات به میهن عزیزمان ایران ، حاصل این ارتباط مستمر است ،
افتخار ما این است که روشی را انتخاب کرده ایم که روز بروز این ارتباط منجر عدم وابستگی ما به خارج از مرزها خواهد شد. بهمراه ورود تکنولوژیهای نوین در صنعت سلولز ، مناسب ترین آموزش ها و تجربه های حرفه ایی متخصصان و تکنسین های اروپایی را در حین نصب و راه اندازی ماشین الات در نظر گرفته ایم . انها در حین انجام این فرایند دانش و همچنین تجربیات فوق العاده خود را بمنظور ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری ، بروز رسانی ماشین الات و….  در اختیار متخصصین ایرانی قرار خواهند داد .
افتخار ما این است که فقط فروشنده خدمات نیستیم . ما تکنولوژیهای نوین  را توام با اموزها و فنون خاص ان در اختیار شما قرارخواهیم داد . بدین شکل شما فقط دریافت کننده تکنولوژی نیستید . بلکه در انتهاء ی این فرایند صاحب ان هستید .
افتخار ما این است که برای رسیدن به اهدافمان ، مفتخر به دریافت نمایندگی شرکت المانی PAP-SER  و شرکت اسپانیائی SPI   که سالیان متمادی است در صنعت کاغذ سازی فعالیت بین المللی دارنند را در ایران و کشورها  همسایه دریافت کرده ایم .
افتخار ما این است که به ایران عزیز برای رشد و شکوفائی اقتصاد داخلی خدمت میکنیم .
برای کسب اطلاعات بیشتر، خوشحال میشوم که با ما تماس بگیرید .
فهرست