محصولات ما

ما موفق شده ایم در مسیردستیابی به تکنولوژیها و فن آوری روز دنیا با تکیه بر صنایع سلولزی با شرکتهای معتبر  در بسیاری از کشورهای صاحب نام بخصوص اروپا به همکاری متقابلی دستیابیم . این همکاری بستر مناسبی را برای انتقال تکنولوزیهای روز به کشور عزیزمان فراهم نموده است . ما روشی را در پیش گرفته ایم که این همکاری منجر به تولید محصولاتی خواهد شد که پایه و اساس ان بر خدمات استوار است . انتقال تجربیات متخصصین اروپائی و بهره وری از ان منتج به ارتقاء کمی و کیفی کالاها خواهد شد، بشکلی که کالاهای تولیدی بشکل محصولات جدید خود نمائی خواهد کرد . در این راستا محصولات ما به اشکال مختلف در دسترس شماست .
خطوط کامل خمیر سازی
آماده سازی خمیر کاغذ 
هدف از عملیات آماده سازی خمیر، آماده کردن مواد لیفی(خمیر) و اجزا غیر لیفی( افزودنی ها) سپس مخلوط کردن آن ها و یکنواخت نمودن مخلوط است. این مخلوط آماده ورود به فرایند کاغذ سازی است. بدین منظور عملیات زیر در این بخش انجام می شود. آماده‌سازی الیاف در کاغذسازی. نخستین مرحله در تهیه کاغذ، جداسازی الیاف از بستر اصلی آنها در چوب و پراکندگی الیاف در تهیه خمیر از کاعذ های بازیافتی است. این فرایند را خمیر کردن می‌گویند که دو روش عمده دارد:
۱ – خمیرکردن مکانیکی،
۲ –  خمیر کردن شیمیایی،
اگر کاغذ سفید مورد نظر باشد، عملیات شست‌وشو (سفید کردن) نیز باید در فرایند ساخت منظور شود. از دستگاه های عمده در این بخش بایستی از پالاینده ها ، تمیز کننده ها ، و انواع غربال ها نام برد.
ما تلاش کرده ایم تا در اقصاء نقاط دنیا بخصوص اروپا این امکان را بوجود اوریم تا طیف وسیعی از ماشین الات خمیر سازی که از تکنولوژیهای روز برخوردار بوده و بسیار اقتصادی هستند را به شما معرفی کنیم .
ماشین الات کامل خطوط تولید کاغذ و مقوا
ماشین کامل کاغذ سازی
طیف وسیعی از ماشین الات مدرن در حیطه صنایع سلولزی در سرتاسر دنیا مشغول بکار هستند و هر یک از انها بدلایلی ، بعد از مدتی از چرخه تولید خارج میشوند .  دلایل خروج  اینگونه ماشین الات اکثراء  ، بدلیل سیاستهای اقتصادی و یا مسائل زیست محیطی ، عدم توجیح اقتصادی ، اتمام مواد اولیه و یا سیاستهای اقتصادی حاکم بر جامعه از چرخه تولید خارج میشوند  . غالبا در اروپا بلحاظ سیاستهای جاری  وجود اینگونه ماشین الات به وفور قابل دسترس هستند و الارغم اینکه کارائی خود را از دست نداده اند ، قیمیت انها بسیار پائین تر ازماشین الات نو میباشند .
ارتباطات بسیار خوب ما در اقصاء نقاط دنیا بخصوص اروپا این امکان را بوجود اورده تا طیف وسیعی از ماشین الات دست دوم که بسیار اقتصادی هستند را بتوانیم به شما معرفی کنیم .
ماشین الات پایانی خطوط
ماشین الات پایانی خطوط :
ماشین الات نظیر پوپ ریل ، وایندر ، ریوایندر ، که نقش بسیار مهمی را در تکمیل فرایند تولید در پایان خطوط کاغذ و مقوا ایفاء میکنند.   تجهیزاتی هستند که میتوانند نتیجه تولید را بشکل استاندارد و با ظرفیتهای مختلفی برای انتقال به انبار محصول و یا برای بخش دیگری از کارخانه  آماده نمایند . ساختار طراحی و ظرفیتهای مختلف و کارائی های متفاوت هر یک از این ماشین الات میتواند نقش بسزائی را در روند بهینه سازی و تسهیل در تولید و کاهش هزینه ها ایفاء نماید .  بنابر این بررسی کارائی های این ماشین الات بلحاظ تکنولوژیهائی که در ان بکار رفته از اهمیت زیادی برخوردار است .
ما در این راستا و برای سهولت دسترسی شما به این فن اوریها با همکاری شرکتهای معتبر اروپائی  تمام مسیر را هموار کرده و شما را چندین قدم به هدفتان  نزدیک کرده ایم .
صنایع تبدیلی کاغذ
ماشین الات صنایع تبدیلی کاغذ و مقوا
غالبا کاغذ بعنوان کالای واسطه ائی بمنظور مصارف گوناگون مورد استفاده قرارمیگیرد .استفاده گوناگون از کاغذ نیاز به ماشین الات خاصی نظیر شیت کاتر ،کوتینگ ، لمینت ، کروگیت ، چاپ و بسته بندی دارد. ساختار طراحی و ظرفیتهای مختلف و کارائی های متفاوت هر یک از این ماشین الات میتواند نقش بسزائی را در روند بهینه سازی و تسهیل در تولید و کاهش هزینه ها ایفاء نماید . طیف وسیعی از این ماشین الات در سرتاسر دنیا تولید و بکار گرفته میشوند .کارائی های این ماشین الات بلحاظ تکنولوژیهائی که در ان بکار رفته از اهمیت زیادی برخوردار است . 
ارتباطات بسیار خوب ما در اقصاء نقاط دنیا بخصوص اروپا این امکان را بوجود اورده تا طیف وسیعی از ماشین الات تبدیلی که بسیار اقتصادی هستند را بتوانیم به شما معرفی کنیم .
تجهیزات تصفیه آب و پسماندها
(تصفیه آب و پسماندها) چالش بزرگ 
آرمان اساک،حفظ منابع ابی را ازچالشهای بزرگ صنایع سلولزی میداند ،بنابر این ما برای رفع این معضل با بزرگترین و معتبرترین شرکتهای اروپایی با تاکید بر صنعت کاغذ برای فائق امدن برآن وارد همکاری شده ایم.
 آرمان اساک خدمات خود را با تاکید برصنعت کاغذ ارائه می دهد:
تعریف تصفیه پساب وتصفیه پیشرفته پساب.بهینه سازی ،چرخه آب واقدامات پیش گیرانه  داخلی ، حفاظت  تخصصی،ازمحیط زیست و تجزیه و تحلیل خطر ، هزینه های تخلیه فاضلاب وبرنامه های کاربردی،سیستمهای مدیریت زیست محیطی
بخشهای تصفیه پساب:
مطالعات گوناگون ، مفهوم بهبود ، مفهوم طراحی ، ارزیابی پیشنهادها ، ارزیابی مفهوم اجراء ، ارزیابی ظرفیت قابل دسترس با توجه به تغییرات برنامه ریزی شده اجزای بخش خمیرسازی ویا افزایش ظرفیت تولید. ارزیابی شیوه های جدید با در نظر گرفتن تناسب آنها با کار ، امنیت کاربردی و هزینه های عملی قابل انتظار.
 چرخه های آب داخلی:
برنامه تحقیقی ، ارزیابی ، وانتقال فنی جهت کاهش مصرف آب توسط روش های خاص بدون صدمه زدن به تولید یاکیفیت . بحث بهره وری داخلی و شیوه های جلوگیری ازاتلاف انرژی.ارزیابی اعداد کلیدی وتکامل برنامه های بازسازی مهندسی ، توسعه مفاهیم برای برگشت کامل چرخه های آبی با مقایسه اقتصادی تخصصی ، مفاهیم تصفیه داخلی وخارجی برای آب بازیافتی ، پیش بینی تغییرات در چرخه آب وکیفیت پساب درزمان اجرای روشهای تصفیه پساب داخلی .
اجرای برنامه های فوق با احتساب هزینه های صرفه جوئی شده و بکار گیری تکنولوژیهای برتر با تکیه بر تجارب متخصصان اروپائی که سالیان متمادی پروژه های بین المللی را با موفقیت به اجراء گذاشته اند محقق خواهد شد . ما با شناخت دقیق از معظلات و مشکلات در زمینه تصفیه اب و پساب ها مسیر طولانی را برای شما کوتاه و بهره وری ان را افزایش داده ایم .
فناوری ذخیره آب توسط ما ، روندی انحصاری جهت بستن مدارها است .ما این امکان را فراهم می اوریم تا میزان مصرف آب تمیز و زائد و پساب را کاهش دهید وحتی مدارهای بسته آب را کاملا تحقق بخشید .و بدین ترتیب  فناوری ذخیره آب را بکار بسته ، بیش از پیش انرژی ذخیره و هزینه را پس انداز میکند .
افزودنیهای شیمیائی وتجهیزات ازمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی
کنترل کیفی برای واحدهای تولیدی و نوآوری برای تولید محصولات جدید و با کیفیت ، محرک اصلی توسعه برای هر واحد تولیدی است . وجود آزمایشگاه در یک واحد تولیدی به عنوان واحد عملیاتی و کاوشگر، آفریننده، نوآور و مولد، نقش مهمی در ارتقاء کمی و کیفی محصولات دارد.  وجود آزمایشگاه در یک واحد تولیدی ، با اعضای علمی مجرب، متعهد و تجهیزات مناسب، بهترین محیط برای دستیابی به روشهای علمی و واقع بینانه برای بهبود کیفی محصولات است. وجود یک آزمایشگاه مجهز در واحدهای تولید کاغذ و مقوا یکی از ضروریات است ، کنترل دقیق بروی محصولات تولیدی منتج به کاهش هزینه هادر تمام بخشها میگردد . از سوی دیگر توان تولید را افزایش داده و فروش محصولات را تضمین مینماید .
افزودنیهای شیمائی
بطور کلی استفاده از افزودنیهای شیمیایی مختلف در فرآیند تولید کاغذ بمنظور دستیابی به خمیر بهتر  ، پراکندگی بیشتر الاف سلولزی  بخصوص در خمیر های بازیافتی بمنظور مرکب زدایی کاغذهای باطله امری اجتناب ناپذیر است . و هدف از بکارگیری آنها، که عمدتاً در مرحله خمیرسازی مجدد به دستگاه خمیرساز اضافه میشوند، کمک به جداسازی ذرات مرکب و مواد چسبنده از الیاف و آماده سازی آنها برای جدایی کامل و دفع از مایع خمیر در مرحله شناورسازی است. کاربرد این مواد، به ویژه در مقیاس تولید انبوه باید شناخت دقیق از این افزودنیها و به گونه ای باشد که بیشترین کارآیی را برای دستیابی به محصولی با کیفیت را بدست دهد . از این رو دستیابی به نوع و چگونگی استفاده از مواد شیمائی و ترکیب انها بنحوی که هزینه های مصرف مواد شیمیائی با صرف کمترین مقدار به دست آمده از مهمترین موضوعات استفاده ازمواد شیمیایی در تولید کاغذ است .
 ارتباطات بین المللی  ما سبب گشته است طیف وسیعی از شرکتهائی که در زمینه ارائه تجهیزات آزمایشگاهی و تولید کنندگان افزودنیهای شیمیائی در سطح اروپا فعالیت میکنند تمایل خود را برای تامین تجهیزات ازمابشگاهی و مواد افزودنیهای شیمائی  خاص صنعت سلولزی اعلام نمایند . بدین شکل راه برای رسیدن هدفتان کوتاه کرده ایم .

خوشحال میشویم در باره نیازهایتان با ما مشورت کنید .

ما بیدرنک به شما پاسخ میدهیم .

کسی که خواستار حرکت به سمت جلو باشد، قدرتمند است.” ضرب المثل نروژی”

فهرست