خدمات فنی و مهندسی:

نحوه دریافت خدمات و تعامل دو طرفه

خدمات فنی ومهندسی و طراحی پروژه ها

همکاری ما با بالاترین رده تخصصی در تمامی زمینه های صنعت سلولز  با معتبر ترین شرکتهایی بین المللی  این امکان را برای ما فراهم کرده  تا بهترین و کارآمدترین خدمات فنی و مهندسی را در زمینه طراحی ماشین الات و پروسه های تولیدی مورد تقاضای شما مورد به مورد  تا دستیابی به ارتقاء کمی و کیفی ارائه نمائیم. به هنگام فکرکردن به دانش فنی، دیدگاهی سه بعدی ای را مد نظرداریم : ما ازیکی از پیشرفته ترین سیستمهای (۳D)  توام با مبنای اطلاعاتی هماهنگ ومحتوایی که از پایگاه اطلاعاتی نمودارها گرفته شده است ، استفاده منسجم ویکپارچه ای به عمل می آوریم. ما از کلیه امکانات و آپشن های این نرم افزار پرمایه از طرح تخصیص فضا، طرح فونداسیون ولوله کشی گرفته تا ایجاد نمودارهای ایزومتری شامل لیست مواد، استفاده می کنیم. ما زمان شما را با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات در شرکتمان ذخیره می نماییم. ما زمان مورد نیاز برای آماده سازی یک تحلیل واقعی از شرایط را با ایجاد یک تحقیق فتوگرامتریک یا لیزری به عنوان گزارشی دیجیتالی از شرایط درون کارخانه کاهش می دهیم. ما می توانیم مستقیما یک مدل (۳D) از نتایج به دست آمده را تولید نماییم.
این قضیه ما را قادر می سازد تا مهندسی درون کارخانه را به سرعت و بدون فوت وقت دنبال کنیم.  زمان کمتر مهندسی با به روز رسانی مداوم کار در مدل (۳D) بدست آوریم . میزان خطاهای کمتر بدلیل نمایانگری در مدل (۳D) بوجود آید . با وارسی منسجم هرگونه تصادم ذخیره زمان توسط فهرستهای اتوماتیک وخودکار از پایگاه اطلاعاتی بدست آید .  به روز رسانی آسان نمودارهای (۲-بعدی) در هر زمان .
تمامی معیارهای بالا برای افزایش بازده امکانات تولیدی شماست.
بنابر این کل پروسه ومسائل مربوطه اش همواره در پیش نگاه وصدر فعالیتهای ماست.

ما اهمیت زیادی به همکاری طولانی مدت توام با موفقیت با شما را قائل هستیم.

روش ما ، قبل از هر اقدامی همراهی با شماست .

قبل از هر اقدامی شرائطی را بوجود می اوریم تا شما در بازه زمانی مورد نیازتان با تیم ما کاملا اشنا شده و ظرفیتهای فنی و تخصصی تیم ما را به هر روشی که مد نظر شماست ، مورد ارزیابی قرارداده و عیار سنجی کنید . این رو ش دو مزیت دارد ، مزیت اول این روش ، منجر به اشنائی شما با تیم با صلاحیت ما می انجامد . مزیت دوم ، که ما در پی ان هستیم ، همراهی با شماست . مدیران ارمان اساک معتقدند قبل از هر اقدامی باید خدمات گیرنده ، احساس نماید تیم ارمان اساک برای کاستن موانع و کمک برای تسهیل در فرایند تولید ثروت در کنار انها قرارگرفته است ، این اتقاق منجر به یک همدلی و ایجاد همراهی خواهد شد .
“با  داشتن یک دوست در کنارتان، هیچ راهی طولانی به نظر نمی رسد.” ضرب المثل ژاپنی
بهره مندی از خدمات به اشکال مختلف  . 
ما خدمت را فعالیت یا منفعتى نامحسوس و لمس‌نشدنى تعریف مى‌کنیم که یک طرف به طرف دیگر عرضه مى‌کند و مالکیت چیزى را نیز به دنبال ندارد. ، ما معتقد هستم منفعت ما در پرتو منفعتی است که برای خدمت گیرنده حاصل میشود. از اینرو تمام سعی ما رساندن منفعت به طرف مقابلمان است .پس برای رسیدن به این مقصود راههای متفاوتی را برای رساندن خدمت ایجاده کرده ایم تا تولید ثروت برای شما سهل تر و در دسترس تر باشد . غالبا مدیران شرکتها مشغله های فراوانی دارنند و حضور پیدا کردن در خارج از محیط کار برایشان توام با صرف وقت و هزینه است . اگر اساس نیاز میکنید ما بسراغ شما می ائیم . غالبا مدیران برای بهینه کردن شرائط تولید ، وقت و هزینه زیادی برای بدست اوردن راه حلها صرف میکنند . تشکیل تیم تخصصی ما با توجه به تجربه فراوان و دسترسی به علم و تکنولوژیهای روز بهمین منظور است . غالبا مدیران قبل از پیاده کردن پروژه و یا ایده خود ، علاقمند هستند تا تمام زوایای ان برایشان اشکار شود . با توجه به ارتباطات گسترده ما در اروپا ، شما را دعوت نموده تا از نزدیک ، کارخانه مشابه انچه در ذهنتان است را بازدید کنید . و خدمات بسیارفراوانی که از حیطه این نوشته خارج است ، کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا پس از نیاز سنجی ، با خدمات گسترده ائی که با شرائط شما منطبق است روبرو شوید .
“از آهسته رفتن واهمه نداشته باش، از این بترس که از حرکت بازایستی.” ضرب المثل چینی
از اغاز تا پایان همراه شما هستیم .
تیم باصلاحیت ما تجربه طولانی مدت ودانش فنی را با هم می آمیزد.شما می توانید از این قدرت ابتکاری-آمیخته شده با احساس مسئولیت و انگیزه- درهر زمان از همکاری با ما بهره ببرید. علاوه بر این، از اغاز تا پایان رو در رو و جزء به جزء و تا رسیدن به اهداف شما ، مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا را به کار میگیریم. در این راه، شما میتوانید ازمزایای باصرفه ای بهره مند گردید وموفقیت آینده خویش را تضمین نمایید. این همراهی میتواند از انجام یک پروژه بزرگ و یا متوسط ، جزئی از ماشین ، یک قطعه بزرگ و یا کوچک ، بهینه سازی و رفع موانع تولید ، و یا هر موضوعی که دغدغه شماست ، باشد . از نظر ما اغاز کار انجائی است که شما به ما اعتماد میکنید و پایان کار انجائی است که نتیجه اطمینان شما برایتان تولید ثروت را بهمراه اورده است . اساس همکاری اعتماد واطمینان است.این همانجائی است که ما باید شروع کنیم .ما از اغاز تا پایان همراه شما هستیم.
“کسی که خواستار حرکت به سمت جلو باشد، قدرتمند است.” ضرب المثل نروژی

شرکتهائی که تا کنون به ما اعتماد کرده اند .