خدمات ما:

تمام خدمات در یکجا

تیم باصلاحیت ما تجربه طولانی مدت ودانش فنی را با هم می آمیزد.شما می توانید از این قدرت ابتکاری-آمیخته شده با احساس مسئولیت و انگیزه- درهر زمان از همکاری و خدمات ما بهره ببرید. علاوه بر این، ما مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا را به کار میگیریم. در این راه، شما میتوانید ازمزایای باصرفه ای بهره مند گردید وموفقیت آینده خویش را تضمین نمایید. اساس همکاری اعتماد واطمینان است.

این همان جایی است که ما باید شروع کنیم.

خدمات ما

فنی  و مهندسی و طراحی پروژه ها

همکاری ما با بالاترین رده تخصصی در تمامی زمینه های صنعت سلولز با معتبر ترین شرکتهایی بین المللی این امکان را برای ما فراهم کرده تا بهترین و کارآمدترین مشاوره ها را در زمینه طراحی و یا خرید ماشین الات نو و دست دوم مورد تقاضای شما مورد به مورد تا دستیابی به ارتقاء کمی و کیفی ارائه نمائیم.

مشاوره و کارشناسی

شرکت صنایع سلولزی آرمان آساک با توجه به ارتباط مستمر با متخصصان برجسته اروپایی که سالهاست در صنایع سلولزی فعالیت میکنند ،شرائطی را فراهم مینماید تا شما تاحصول نتیجه با توجه به بودجه بندی مورد نظرتان ، رو در رو با این متخصصان با تمامی اموخته های فنی و تکنولوزیکی خود دربخشهای مختلف زیر صحبت نمائید.

نصب و راه اندازی کلیه خطوط صنایع سلولزی

شرکت صنایع سلولزی آرمان اساک با بسیاری از متخصصان صنایع سلولزی در ارتباط است که سال های زیادی را صرف انجام مونتاژ ماشین الات کاغذ و مقوا در سراسر جهان با موفقیت و افتخار انجام داده اند. ترکیب تیم قوی از حرفه ای ترین متخصصان که به طور مستمر درحال اجراء کارخانه های کاغذ سازی را هدف خود قرارداده اند .

بازسازی و بهینه سازی خطوط فرسوده

با توجه به اینکه در سراسر اروپا تعداد زیادی از ماشین آلات دست دوم در دسترس است ، و شرکاء تجاری ما در زمینه بازسازی ماشین الات بیش از ۴۰ سال داری تجربه هستند . نوسازی وانطباق ماشین آلات با دقت فراوان به گونه ایی انجام میگیرد که پس از ان شما با ماشین جدیدی با کیفیت و عملکرد تجهیزات منطبق با کارائی اولیه ان روبرو خواهید شد .

کنترل جریان سیستم 

یکی از پارامترهای مهم در بخش خمیر کاغذ ، کنترل جریان سیستم و باز فراوری سلولز است ، ، ما تجربه همکاران بین المللی را برای ارائه نمودار های مختلف از رویکرد جریان سیستم، برای سلولز یا خمیر از ضایعات ، طراحی و عرضه سیستم های تصفیه در بخش های مختلف ، تا سه و چهار مرحله، را بکار خواهیم گرفت

تامین قطعات یدکی و لوازم مصرفی

قطعات یدکی عرضه شده توسط شرکت های معتبر بین المللی ، نتیجه تحقیقات دشوار و مراحل تست فشرده طولانی است. ما می توانیم به منبع اصلی اطمینان دهیم که این قطعات با هرنوع دستگاه کاملا سازگاری خواهند داشت .
کیفیت، نوآوری، بهره وری، تجربه و قابلیت اطمینان: این پنج اصل از مهم ترین مزایای قطعات یدکی اصلی شرکاء بین المللی ما هستند.

ارائه سیستمهای مدرن تصفیه آب و پساب

استفاده از آب در تمام صنایع امری رایج بوده و بدون حضور این ماده حیاتی ، انجام فعالیتهای صنعتی غیر ممکن خواهد بود. از انجا که آب حلال خوبی است در طی تماس با مواد، آنها را در خود حل کرده و همچنین قادر است مواد معلق ریز و نامحلول را نیز با خود حمل نماید. به همین دلیل در آب مصرف شده هر فرآیند صنعتی تغییراتی حاصل می شود که ممکن است فیزیکی، شیمیایی و یا بیولوژیکی باشد.

فروش ماشین الات دست دوم 

طیف وسیعی از ماشین الات مدرن در حیطه صنایع سلولزی در سرتاسر دنیا مشغول بکار هستند و هر یک از انها بدلایلی ، بعد از مدتی از چرخه تولید خارج میشوند . دلایل خروج اینگونه ماشین الات اگثراء ، بدلیل سیاستهای اقتصادی و یا مسائل زیست محیطی ، عدم توجیح اقتصادی ، اتمام مواد اولیه و یا سیاستهای اقتصادی حاکم بر جامعه از چرخه تولید خارج میشوند .

آموزش 

آموزش کارکنان یک دارایی ارزش بی حساب برای هر شرکت بحساب می اید . ، شرکت ها در چنین جهانی رقابتی ، باید قادر به بهبود بهره وری سازمانی باشند ، فرصت های جدید را برای افزایش ارزش تجربه و دانش به منظور توسعه بعنوان ابزار مناسب مدیریت نمایند.

تجزیه و تحلیل فرایند سیستم . 

 بازدید متخصصان اروپائی از واحد تولیدی شما که سالهاست در صنعت سلولز فعالیت میکنند ،موجب اشکار شدن  گلوگاه ها و بر داشتن موانع تولید خواهد شد . پس از تجزیه و تحلیل سیستم ، افزایش کمی و کیفی محصول شما از فوائد این برنامه است .

تماس با ما  از طریق   ۰۹۱۵۲۴۴۶۱۸۸   و یا به ایمیل : ARMAN.ASAK.CO@GMAIL.COM

شرکت آرمان اساک به‌عنوان شرکت پیشرو در ارائه‌دهنده خدمات تکنولوژی مبتنی بر جدید ترین دستاوردهای نوین صنعت سلولز در کشور ، وبا حضور در ۱۲ کشور  همسایه ایران ، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ با انعقاد قرارداد نمایندگی با دو شرکت المانی و اسپانیائی اغاز کرده است ، در حال حاضر با بیش از ۱۵۰ شرکت خصوصی و تولیدی در ایران و سایر کشورها ارتباط داشته و خدمات صنعتی و خدمات متوسط و بزرگ را در اختیار انان قرار داده است .
با توجه به اینکه یکی از زمینه‌های اصلی فعالیت شرکت ارمان اساک، ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان است، این شرکت با پیروی از استانداردهای روز اروپا برای ارائه خدمات باکیفیت و افزایش رضایت مشتریان خود با مشارکت شرکتهای المانی و اسپانیائی سرمایه‌گذاری قابل‌ توجهی برای آرائه خدمات تکنولوژیکی انجام‌ داده است.
استقرار فرآیند مدیریت وقایع (Incident Management) و برنامه‌ریزی برای استقرار سایر فرایندهای پشتیبانی شرکت، از جمله اقدامات ارمان اساک در این زمینه است. در فرایند مذکور، کلیه ارتباطات مشتری با شرکت‌های پشتیبانی گروه در زمینه دریافت سرویس، از کانال‌های مختلف، ثبت و ردیابی شده و مشتریان می‌توانند نظرات ارزشمند خود را در مورد سرویس های ارائه شده، ابراز کنند.
اغلب ما اهمیت ملاقات­‌های رو در رو و گفتگوهای تخصصی که مزایای بی­ شماری دارند را فراموش کرده‌ایم.در ادامه ما به چهار دلیلی اشاره می‌کنیم که نشان می‌­دهند باید متناسب با کسب‌ وکار خود بدنبال جلسات تخصصی باشید . ۱- فرصتهای آموزشی : فرقی نمی‌کندچقدردرحوزه خود مجرب هستید، حضور در جلسات تخصصی باعث یادگیری موضوعات مختلف و رسیدن به ایده‌های جدیدی برای شما خواهد شد.۲-شبکه‌­سازی با متخصصان : اجتناب از حضور در کنار متخصصان به‌­دلیل ترس از این‌که شما را خالی از فن کشف کنند، خود سبب محدود شدن موفقیت شما می‌­شود.۳- تثبیت موقعیت خود به عنوان یک متخصص: اگر در صنعت خود فعال هستید، می‌توانید مهارت خود را در حضور متخصصان توسعه دهید. ۴- کشف سرویس‌ها و محصولات جدید:گاهی اوقات دراکثررویدادها به محصولات و سرویس های نوآورانه‌ای برخورد میکنید که به درد حرفه شما می‌خورند.  بدین شکل از رقبای خود پیشی بگیرید .
هدف از برگزاری این جلسات تنها انتقال اطلاعات نیست، مطمئن باشید که اگر بتوانید رابطه‌هایی عمیق و واقعی در رویدادها بسازید، از مزایای آن به خوبی استفاده خواهید کرد. آرمان اساک برای برگزاری جلسات تخصصی و رو در رو با متخصصان اروپائی در زمینه صنعت سلولز اماده گی کامل دارد .
مدیران ارمان اساک بخوبی درک کرده اند که اخلاق حرفه ای، مجموعه ای از اصول و استانداردهای سلوک بشری است که رفتار افراد و گروهها را تعیین می کند در حقیقت، اخلاق حرفه ای، یک فرایند تفکر عقلانی است که هدف آن محقق کردن این امر است که در سازمان چه ارزش هایی را چه موقع باید حفظ و اشاعه نمود.
 از این رو مدیران آرمان اساک پذیرفته اند که اخلاق حرفه ای مجموعه ای از کنش ها و واکنشهای اخلاقی پذیرفته شده است که از سوی سازمانها و مجامع حرفه ای مقرر می شود تا مطلوب ترین روابط اجتماعی ممکن را برای اعضای خود در اجرای وظایف حرفه ای فراهم آورد .
۱- صداقت و راستگویی   ۲- انصاف و برابری   ۳-امانت داری   ۴- وفاداری و احساس مسؤلیت اجتماعی
 در ارمان اساک اخلاق حرفه ایی بر اساس اصول چهارگانه فوق بنا نهاده شده است ، و خود را متعهد به بکارگیری اصول اخلاق حرفه ایی میدانند . بر این اساس اخلاق حرفه ایی در شرکت آرمان اساک به نوعی تعهد اخلاقی و وجدان کاری نسبت به هر نوع کار، وظیفه و مسئولیت تلقی میشود .

شرکتهائی که تا کنون به ما اعتماد کرده اند