فروش ماشین الات دست دوم:

کاهش چشمگیر سرمایه گذاری

فروش ماشین الات دست دوم کاغذ سازی

طیف وسیعی از ماشین الات مدرن در حیطه صنایع سلولزی در سرتاسر دنیا مشغول بکار هستند و هر یک از انها بدلایلی ، بعد از مدتی از چرخه تولید خارج میشوند .  دلایل خروج  اینگونه ماشین الات اگثراء  ، بدلیل سیاستهای اقتصادی و یا مسائل زیست محیطی ، عدم توجیح اقتصادی ، اتمام مواد اولیه و یا سیاستهای اقتصادی حاکم بر جامعه از چرخه تولید خارج میشوند  . غالبا در اروپا بلحاظ سیاستهای جاری  وجود اینگونه ماشین الات به وفور قابل دسترس هستند و الارغم اینکه کارائی خود را از دست نداده اند ، قیمیت انها بسیار پائین تر ازماشین الات نو میباشند . ارتباطات بسیار خوب ما در اقصاء نقاط دنیا بخصوص اروپا این امکان را بوجود اورده تا طیف وسیعی از ماشین الات دست دوم که بسیار اقتصادی هستند را بتوانیم به شما معرفی کنیم .تمام  فرایند بازسازی و نوسازی ماشین الات به لطف امکانات و زیرساخت ها برای ساخت کامل و پیش مونتاژ دستگاه ها و ماشین الات توسط شرکاء ما در اروپا مهیا شده است  . نوسازی وانطباق ماشین آلات با دقت فراوان به گونه ایی انجام میگیرد که پس از ان شما با ماشین جدیدی با کیفیت و عملکرد تجهیزات منطبق با کارائی اولیه ان روبرو خواهید شد .
 ماشین الات بازسازی شده دارای تضمین کیفیت و کمیت ، همانند یک ماشین نو و با برند و نام تجاری شرکاء ما در اروپا ارائه میشود . و عامل این تضمین به دلیل روند بسیار دقیق در شرکت های اروپایی است که اعتماد به نفس را بهمراه دارد .   مزایای چنین پروژه ها بشرح زیر است:
⇐ کاهش چشمگیر سرمایه گذاری به نسبت سرمایه اولیه .  ⇐ کوتاه شدن زمان اجرای پروژه  ⇐ تضمین تولید همانند ماشین آلات نو   ⇐ بازگشت سریع سرمایه گذاری  ⇐ بازگشت نرخ داخلی بالا (IRR)
بدین شکل در پروژ ه خود شاهد کاهش چشمگیر سرمایه گذاری به نسبت سرمایه اولیه باشید .

اگر علاقه مند هستید یک ماشین دست دوم را خریداری و بازسازی کنید ، ابتداء برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین بودجه و هزینه های بازسازی، مهندسی و بهینه سازی و انطباق فرآیند ،  با ما تماس بگیرید .

شرکتهائی که به ما اعتماد کردند .