ماشینهای کامل کاغذ سازی  ( پیشرفتهای شگرف)

 تکنولوژی در صنعت کاغذ در نیم قرن اخیر پیشرفتهای شگرفی داشته است ، با توجه به اینکه صنعت کاغذ سازی بسیار گران و سرمایه بر است ، تکنولوژ یهای نوین توانسته است بر بسیاری از این هزینه ها فائق امده و تولید کاغذ را با صرفه تر از گذشته نماید و باعث گسترش این صنعت گردد . با توجه به اینکه صنعت تولید کاغذ در یک دهه اخیر در کشور عزیزمان رو به رشد بوده است و سرمایه گذاران زیادی را علاقمند نموده ، شایسته است برای فائق امدن به مشکلات ان با تکیه بر تکنولوژیهای روز پروژه خود را پایه ریزی نمایند ، در این راستا  شرکت ارمان اساک بعنوان یک شرکت خدمات محور بمنظور ارتقاء صنعت کاغذ سازی میتواند شما را با شرکتهای معتبر اروپائی اشنا و در کوتاهترین فاصله زمانی شما را به هدفتان برساند . در این راستا ما با شرکتهایی معتبر اروپائی برای خدمات رسانی به صنایع سلولزی در ایران و کشورهای همسایه وارد همکاری شده و پیشرفته ترین تکنولوژیهای روز دنیا را در زمینه  ماشین الات کاغذ سازی با ساختارهای متفاوت را به شما معرفی میکنیم .در این راه، شما میتوانید ازمزایای باصرفه ای بهره مند گردید وموفقیت آینده خویش را تضمین نمایید.

محصولات ما:

شرکت ارمان اساک با هدف ارتقاء تکنولوژی به عنوان یک شرکت فعال در کشورهای ایران ، افغانستان، پاکستان کشورهای حوزه خلیج فارس ، ترکیه ، عراق و کشورهای آسیای میانه ، درزمینه های  فروش و خدمات در حیطه صنعت کاغذسازی با  اجرای ماهرانه سفارشات برطبق جدیدترین تکنیک ها و تکنولوژی نوین بشرح زیر فعالیت میکند . 
فروش ماشین الات و تجهیزات شامل :
طراحی و ساخت ، نصب و راه اندازی کلیه خطوط ماشین الات کاغذ سازی و تجهیزات مرتبط
۱ – ماشین الات بخش خمیر سازی: انواع ماشین الات کاغذ سازی ( تحریر ، روزنامه ، گلاسه ، تست لاینر ، وایت تاپ و ….)
۲- انواع ماشین الات مقوا سازی: ( دوبلکس ، پشت طوسی ، تری بلکس و ……)
۳– ماشین الات تیشو: تولید انواع دستمال و حوله  های کاغذی بهداشتی
ماشین های کاغذ سازی
زمانیکه نام ماشین کاغذ سازی به میان می اید ، تصور ان است که طیف گسترده و انواع کاغذها توسط یک ماشین کامل کاغذ سازی میتواند تولید شود و نیاز بازار را تامین نماید . از طرفی با توجه به اینکه درخواست کاغذ برای مصارف کوناگون روز بروز با کاربردهای متفاوت رو به فزونی گذاشته است و نیاز بازار روز بروز این تنوع را گسترش داده است ، سازندگان اینگونه ماشین الات را وادر نموده است تا با تحقیق و دستیابی به تکنولوژیهای نوین و تولید انواع کاغذ این نیاز را براورده نمایند . در این راستا انواع ماشین الات کاغذ سازی با عملکردها متفاوت ساخته شده و در اقصاء نقاط جهان با ظرفیت های متفاوت نصب و راه اندازی شده اند .انواع کاغذ های تحریر ، انواع کاغذ های حساس ، انواع کاغذهای بسته بندی ، انواع کاغذهای خاص ، انواع کاغذ های بهداشتی ، انواع کاغذ های چند لایه و طیف وسیع دیگر کاغذ ها که در طبقه بندی سایر کاغذ ها گنجانده میشوند از نمونه تولید اینگونه کاغذهاست . افزایش مصرف کاغذ در ده های اخیر انقدر افزایش یافته که جایگاه فرهنگی و اقتصادی هر جامعه ایی را با مقدار مصرف کاغذ در ان جامعه محک میزنند .

اصول ساخت کاغذ :

ساخت کاغذ اصولا در ۲ مرحله صورت میگیرد .
۱- تولید خمیر کاغذ :  الف: ( خمیر کاغذ از چوب ) ب : ( خمیر کاغذ از کاغذ های باز یافتی ) باید اشاره کرد که فرایندهای مختلفی دراین بخشها وجود دارد که تکنولوژ ی ان بسته به نوع کاغذی که تولید میشود متفاوت است .
۲- ماشین کاغذ سازی  :با توجه به اینکه کاغذهای بسیار متنوعی درجهان تولید میشوند ، بسته به نوع کاغذ ساختار ماشین کاغذ سازی نیز متفاوت خواهد بود . غالبا تولید انواع کاغذ به سه بخش تقسیم میشوند .
الف – کاغذهای تیشو : وزن اینگونه کاغذ ها کمتر از ۳۰ گرم در متر مربع است.
ب – کاغذهای چاپ ، تحریر و نوشتاری: وزن اینگونه کاغذها از ۴۰ الی ۱۸۰ گرم در متر مربع متغیر است.
ج- کاغذهای بسته بندی : وزن این نوع کاغذها از ۱۸۰ گرم بیشتر است وبصورت چند لایه تولید میشوند و نام مقوا به ان اطلاق میشود و در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرارمیگیرند.

ما به حرف های شما گوش میدهیم،مشکلاتتان را درک میکنیم وبه وعده هایمان عمل مینماییم.

سایر محصولات ما :