آرمان اساک در یک نگاه 

هدف ما تنها ایجاد امنیت فکری مشتریانمان است  . احساس خوب همراهی با متخصصان بین المللی برای رفع مشکلات فنی برای طیف وسیع پروژه های سلولزی است .

شرکت صنایع سلولزی آرمان اساک  با هدف ارتقائ تکنولوژی با طیف وسیعی از شرکتهای فعالل بین المللی که در زمینه صنایع سلولزی فعالیت میکنند تعامل داشته و توانسته است  کلیه نیازهای صنایع سلولزی در کشور های آسیای میانه، افغانستان، پاکستان، کشورهای حوزه خلیج فارس ، ترکیه ، عراق ، و عربستان سعودی  در زمینه های مشاوره ، دانش فنی ، فروش خدمات  را یکجا  در ارائه دهد.

همکاری ما با بالاترین رده تخصصی در تمامی زمینه های صنعت سلولز  با معتبر ترین شرکتهایی بین المللی  این امکان را برای دستیابی به ارتقاء کمی و کیفی  فراهم کرده اند تا بهترین و کارآمدترین مشاوره ها را در زمینه طراحی و یا خرید ماشین الات نو و دست دوم مورد تقاضای شما مورد به مورد  بشرح زیر ارائه نمائیم.

بخش خمیر سازی     ماشین الات کاغذ سازی        ماشین الات صنایع سلولزی      تجهیزات تصفیه اب

ارتباط گسترده و جهانی ما این امکان را فراهم ساخته تا بتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن  و با کمترین هزینه جوابگوی مشتریان ، متناسب با نیاز   و با میزان سرمایه گذاری انان در خرید ماشین الات و یا ارتقاء سطح تولید باشیم .

خدمات شرکت آرمان اساک براساس  بخشهای زیر ارائه میگردد:

آرمان اساک خدمات خود را با تاکید برصنعت کاغذ ارائه می دهد:

تعریف تصفیه پساب وتصفیه پیشرفته پساب.
بهینه سازی چرخه آب واقدامات پیش گیرانه  داخلی
حفاظت  تخصصی ازمحیط زیست و تجزیه و تحلیل خطر
هزینه های تخلیه فاضلاب وبرنامه های کاربردی
سیستمهای مدیریت زیست محیطی